Зов Героїв - Міжнародний чемпіонат з середньовічного бою

14 вер 10:00 - 16 вер 21:0014, 15 та 16 вересня Древній Київ у «Парку Київська Русь» запрошує на грандіозний спортивно-історичний захід - Міжнародний чемпіонат з історичного бою «Зов героїв». Близько 10 країн-учасниць, більше 400 бійців, 15 годин видовищних боїв. Співорганізатором заходу виступає Всеукраїнська федерація середньовічного бою. Учасники чемпіонату з усіх куточків України, а також з Данії, Ізраїлю, Чехії, Словаччини, Австрії, Білорусі та інших країн продемонструють свою силу і мужність, лицарську честь і доблесть.

Помірятися силами на ристалищі Древнього Києва зберуться спортсмени, серед яких представники національних збірних з історичного бою багатьох країн, переможці та учасники міжнародних чемпіонатів, найбільш титуловані бійці світу.

Програма чемпіонату надзвичайно насичена. Протягом трьох днів відбуватимуться безкомпромісні поєдинки в номінаціях "меч-меч" і "щит-меч" (також буде окрема жіноча номінація) та видовищні групові бої в номінаціях. Найбільш запеклі бої пройдуть у неділю, 16 вересня. Адже це будуть поєдинки найсильніших – півфінальні та фінальні битви. Градус накалу пристрастей просто зашкалюватиме. Врешті переможці отримають нагороди від самого князя київського на урочистій фінальній церемонії.

Ціна квитка на фестиваль «Зов героїв» – 250 грн, для пенсіонерів, студентів – 100 грн, для дітей шкільного віку – 50 грн, дошкільнята – безкоштовно. За попередньої покупки знижки до 50%!

Древній Київ у «Парку Київська Русь» розташований в с.Копачів, Обухівський район, Київська область. З Києва курсують маршрутки від метро Видубичі. Деталі на сайті parkkyivrus.com +38 044 461-99-37 Парк відкривається о 10:00, початок програми о 13:30
< Повернутись до списку подій
Додати
івент