Відкриття виставки «Бойчукізм. Проект «великого стилю»

Чт 18:30-20:007 грудня о 18:30 у Мистецькому арсеналі відкриється виставка «БОЙЧУКІЗМ. Проект «великого стилю».

Це проект про мрійників, які хотіли змінити світ. Цей проект про реформаторів мистецтва, які відмовились від традиційного формату. Цей проект про творців утопії, які самі стали її жертвами…

Бойчукізм − знакове явище в історії мистецтва ХХ століття, яке подарувало світові нове художнє бачення, абсолютно відмінне від попереднього досвіду технічно та ідейно. Темпера замість олії, колективна творчість замість індивідуальної, повернення до історичної спадщини замість її заперечення, сконденсованість художньої форми замість реалістичного відтворення. Певною мірою це була остання спроба здійснення великого національного стилю в Україні.

Дякуючи масовому захопленню муралізмом, суспільство вже де-що дізналось про мексиканських художників. Але мало що знає про українських монументалістів, перші монументальні твори яких з’явилися у 1919 році, і навіть хронологічно випередили всесвітньо відомі шедеври Дієго Рівери. Тому саме час почати розмову про український досвід подібної художньої практики. Можливо, через її пізнання ми зможемо наблизитись до усвідомлення самодостатності українського мистецтва.

Куратори проекту: Olga Melnyk, Viktoriya Velichko, Igor Oxametny

У Мистецькому арсеналі виставка триватиме з 7 грудня 2017 року по 28 січня 2018 року.

Більше про проект за посиланням: https://artarsenal.in.ua/uk/bojchukizm-proekt-velikogo-stilyu/pro-proekt

Вартість квитків: Повний квиток – 60 грн. Пільговий квиток – 30 грн. Сімейний квиток – 130 грн.*

Право на пільговий квиток мають пенсіонери, школярі, студенти (за наявності посвідчення). *Сімейний квиток розрахований на двох дорослих і одну-чотири дитини віком від 12 років. Вхід безкоштовний дітям до 12 років, особам з інвалідністю 1-2 групи, учасникам та ветеранам АТО, працівникам музею, членам спілки художників (за умови наявності дійсного посвідчення).
< Повернутись до списку подій
Додати
івент