Відео-прогулянка «Стежкою Богів», Амальфі, Італія

Вт 21:30-22:30Арт-клуб «Видиво й вино» запрошує туристів прогулятися «Стежкою Богів» - вузькою пішохідною доріжкою вздовж узбережжя Амальфі, Італія. Починається вона недалеко від самого Амальфі, а завершується в містечку Позітано. Напевно, цей маршрут є одним із найкрасивіших в світі – в Європі це точно: стежка в’ється між морем і скелями, повз оливкові сади й виноградники, чагарники, повз старі хатки й сучасні вілли, над урвищами… Середземне море у вас як на долонях: яхти, сонце, чайки, гори… – ви, немовби, самі рухаєтесь вздовж узбережжя Амальфі.. обережно, не зірвіться зі скелі! Ми продовжуємо цикл «відео вражаючої присутності» на великому екрані й запрошуємо всіх у вівторок на 21:30 на вино на Амальфі!

У вівторок наша відео-програма присвячена Італії. Музика з Італії, мистецтво, мандри і вино… – нагадуємо, що в нашій винній карті є благородні напої з Італії…

Також, в цей вечір в нашій живій та відео-програмі буде:

огляд живої експозиції фотовиставки «Крок за кроком» Валерія Бекешко (17:30-18:30); концерт піаніста й композитора Людовіка Ейнауді (18:30-20:30); галерея на великому екрані: живопис Амадео Модільяні, Джовані Болдіні й Умберто Боччоні (20:30-21:30); «відео вражаючої присутності»: піший прохід «Стежкою Богів» - вздовж узбережжя Амальфі, Італія (21:30-22:30).

Ремарка: Кожному нашому гостю, хто відмітиться в події, прокоментує і поширить її в себе на сторінці – в подарунок келих вина! Якщо коментар багатослівний – доливаєм вина більше норми)... Програма все фіксує – нашим люб’язним промоутерам просимо бармену просто сказати своє ім’я – і… келихаймося)

Усе відео – красиве й енергетичне – створює наповнену атмосферу в Клубі, але, водночас, не потребує концентрації уваги глядача: його можна з цікавістю переглядати, а можна паралельно спілкуватися з друзями чи знайомитись прямо в Клубі з однодумцями, або самотньо собі рефлексувати, спокійно смакуючи вино. Ніяких напрягаючих офіціантів, дорогих вин чи недоречної публіки – усе дуже демократично, інтелігентно й артистично.

Вхід в Арт-клуб «Видиво й вино» – депозит 50 грн. (сума, що оплачується одразу, і на яку повністю можна випити вина й закусити згідно цін меню закладу). Вартість келиха вина – 30-40 грн. (повне меню – на сторінці Клубу в ФБ в розділі «Our Story»).

Ласкаво просимо в Арт-клуб «Видиво й вино»!
< Повернутись до списку подій
Додати
івент