ВіЯр на Kiff18: Запрошуємо!

12 бер 10:00 - 15 бер 19:00«ВіЯр» запрошує всіх, хто не байдужий до дизайну меблів та інтер'єру, відвідати стенд компанії на Міжнародному меблевому форумі KIFF18 з 12 по 15 березня.

Вже більше 15 років «ВіЯр» імпортує меблеву фурнітуру від ключових брендів Європи, розвиває власне виробництво комплектуючих, створює навчальні та ділові проекти для виробників меблів.

І на кожній виставці ми намагаємося дивувати гостей.

KIFF18 – не виняток.

Експозиція включатиме не тільки виставкову, а й навчальну платформу.

МАЙСТЕР-КЛАСИ

На стенді «ВіЯр» виступить зоряний шеф-кухар, бренд-амбасадор Franke Евгений Клопотенко. Євген проведе безкоштовні кулінарні майстер-класи з 12 по 14 березня тричі на день: о 11:30, 13:30 і 15:30.

Також ви зможете безкоштовно освоїти онлайн-програму ViyarPro, щоб в майбутньому відправляти виробничі замовлення в «ВіЯр» в режимі онлайн, не виходячи з власного будинку або офісу. Майстер-класи з ViyarPro з 12 по 15 березня двічі на день: о 12:30 і 16:30.

ПОДАРУНКИ

Подарунок всім, хто на виставці заповнить анкету.

Подарунок всім, хто сфотографується в фотозоні і викладе в соцмережі фото з хештегами #вияр або #віяр.

Окрім цього, виробники меблів зможуть на виставці отримати каталоги, буклети та інші матеріали для подальшої роботи.

Ну а всі без виключення гості нашого стенду отримають гарний настрій й уявлення про те, з чого слід робити сучасні, красиві та якісні меблі. Тому що на нашому стенді зібрана вражаюча колекція матеріалів, фурнітури і декору для дивовижних, неповторних меблів.

Адреса: МВЦ, Київ, Броварський пр-т 15.

Замовити запрошення можна на сайті: www.invitation.kiev.ua
< Повернутись до списку подій
Додати
івент