Вчимося долати наші спільні травми. Bruce H. Young

Пн 16:30-21:00Війни та катастрофи не затихають одразу після боїв та руйнуваннь. Відлуння надзвичайних ситуацій і станів, стихійних явищ, лишаючись неприборканими всередині людини, чинять шкідливий вплив на психіку особи - а через неї, також, і на суспільство та навколишнє середовище.

В Україні, в зв’язку з війною і її соціальним фоном, симптоми, характерні для психоемоційних розладів, час від часу трапляються у безлічі людей. Кількість тих, хто регулярно страждає на такі симптоми наразі збільшується щодня.

Вивчення та розповсюдження навичок допомоги при таких проявах - запорука життєстійкості для суспільства доки війна триває - і гарантія стабільного розвитку в мирний час.

На зустрічі дамо відповідь на такі запитання:

“Якими є безпосередні та опосередковані наслідки стресу від надзвичайних подій?” “Я не фахівець, то чим зарадити цій “ненормальній” людині?” “Яка така ще допомога, коли ситуація є ненормальною?” “Може хай людина сама собі допоможе?”

Хто проводить? Брюс Х. Янг, який читає курс з кризової соціальної роботи в Національному університеті “Києво-Могилянська Академія”. Контекст українських подій Брюсові відомий, оскільки він протягом чотирьох років був волонтером онлайн, надаючи фахову супервізію психологам, які працюють з постраждалими в збройному конфлікті на Донбасі.

Порядок подій: 16:30 - 17:50 Розповідь-лекція “Надзвичайні ситуації воєнного та мирного часу: вид зсередини” 18:00 - 19:20 Тренінг “Невідкладна психологічна допомога під час надзвичайної ситуації” 19:40 – 21:00 Тренінг “Допомога при гострих симптомах психоемоційних розладів після повернення в буденність”

Вартість: Одна секція - 150 грн Весь курс - 360 грн

Для учасників бойових дій, внутрішньо переміщених осіб та студентів - знижка 30% (за наявності посвідчення)

!!квитки можна придбати за посиланням https://bruce.ticketforevent.com/

Де та коли? 16 квітня о 16:30-21:00 за адресою вул.Костянтинівська, 21 вільний простір Freud House
< Повернутись до списку подій
Додати
івент