В гості до Діда Мороза в Білорусь

12 січ 19:58 - 15 січ 05:58Резиденція білоруського Діда Мороза запрошує в одне з найкращих місць "проживання" дитячого улюбленця, яких зараз у світі вже чимало.

Наша мандрівка буде цікавою сім'ям з дітьми. А також не залишить байдужими і дорослих, які мріяли побувати в Біловежській пущі і не проти поринути у чарівний світ дитячих мрій.

Резиденція Діда Мороза в Біловезькій пущі - це дивовижне місце, з численними будівлями і сюрпризами, де ви відчуєте себе у справжній казці. Ще ми побуваємо в теремі справжньої помічниці Дідуся – Снігуроньки. Побачимо Чарівну криницю, побуваємо в «Скарбниці», де зберігаються «дитячі бажання» і листи до Діда Мороза, і звичайно ж у кожного буде унікальна можливість замовити собі подарунок, написати листа, загадати бажання, сфотографуватися на пам’ять. Атмосфера казки і свята назавжди залишиться у ваших спогадах.

Біля входу в маєток можна покататися на Новорічному поїзді, а в торгових рядах біля стоянки автобусів купити сувеніри, зайти в затишно обладнану «Хату Діда Мароза», щоб поїсти млинців і покуштувати різноманітні страви білоруської кухні. Також, поруч, обладнані годівниці для зубрів, куди вони взимку приходять підкрипитися, і будемо сподіватися, нам пощастить їх побачити.

Фішки туру: - краса первісної природи Біловежської пущі - вечірня екскурсія до Резиденції білоруського Діда Мороза - продегустуємо чарочку знаменитої «пущанки»

Початок туру - 13.01.2018 Завершення туру - 14.01.2018

Кількість днів - 2 дні Кількість ночей - 1 ніч

Включено у вартість: - транспортне забезпечення (Ковель – Біловежська пуща - Ковель) - проживання 1 ніч у готелі - харчування: 1 сніданок - екскурсійний супровід гіда; - адміністративний супровід впродовж туру

Детальніше за посиланням: https://anga.ua/tour/v_hosti_do_dytiachykh_mrii.html
< Повернутись до списку подій
Додати
івент