Українська історія: як виграти від глобалізації?

Вт 19:00-20:30Книгарня “Є” та видавництво “Абабагаламага” запрошують на лекцію Олександра Палія "Українська Історія: як виграти від глобалізації?". Подія відбудеться 13 лютого. Початок — о 19.00. Учасники: Олександр Палій, Іван Малкович.

Історик та політичний експерт Олександр Палій вважає, що історія може і повинна надихати. У вас ніколи не опустяться руки, коли ви дізнаєтесь, що пережили ваші предки. Натомість — не знати історії — означає назавжди залишитись вразливим, без досвіду. Предки платили життями за уроки історії. Було б легковажно не спробувати взяти ці уроки задарма.

Олександр Палій запропонує відповіді на питання: - Скільки коштує індивідуальність у стандартизованому світі? - Чому луснув європейський «плавильний казан»? - Чому люди цураються тих, хто цурається себе? - Чому дітей цікавлять динозаври? - Історія – концентрат людського досвіду чи урок з мірила речей? На початку 2018 року у видавництві “Абабагаламага” побачило світ друге видання книжки Олександра Палія “Короткий курс історії України”. Олександр Палій є автором близько 70 наукових публікацій, близько 700 газетних і журнальних публікацій, 150 відеосюжетів; редактор 5 книг та автор 6 книг. Лауреат премії імені Джеймса Мейса 2012 року.

Учасники: Олександр Палій, Іван Малкович.

Адреса Книгарні «Є»: м. Київ, вул. Хрещатик, 46. Телефон: (044) 337 97 72 Вхід вільний.
< Повернутись до списку подій
Додати
івент