Tyre Challenge

Сб 11:00-14:00Візьми участь у найдрайвовішій автоподії осені та виграй комплект шин для свого автомобіля!

7 жовтня на open-air майданчику салона Hyundai «Олімп Мотор» (вул.Грінченка, 18) відбудеться унікальна акція Tyre Challenge.

Tyre Challenge – це перший в Україні конкурс для автолюбителів на швидкісну заміну шин. Захід воодночас пройде у європейських країнах – Німеччині, Австрії, Угорщині, Румунії, Боснії та Герцеговині, Хорватії, Польщі та Словенії.

Суть турніру полягає у змаганні на швидкісну заміну шин. Усім бажаючим автолюбителям, які попередньо зареєструвалися, видаються набори інструментів, і на двох підготовлених завчасно автомобілях вони змагаються, хто швидше замінить гуму. Найшвидший переможець отримує приз - комплект гуми на свій власний автомобіль того бренду, який сам обере. Під час конкурсу учасники також отримають безліч цінних порад стосовно водіння автомобіля, дотримання правил безпеки, а також того, як стати гарним водієм, як правильно обрати шини та автомобільні аксесуари для свого авто.

Організатор акції – найбільший у Європі інтернет-дилер автомобільних шин компанія Delticom. Реєструйся тут: http://www.tyrechallenge.com/ukraine/
< Повернутись до списку подій
Додати
івент