Тренінг для жінок «Від підприємця до підприємства»

12 жов 09:00 - 13 жов 17:00Центр підтримки бізнесу м. Львів запрошує жінок-керівників та власниць малого чи середнього бізнесу взяти участь у тренінгу «Від підприємця до підприємства. Корпоративне управління для малих та середніх підприємств», який відбудеться 12-13 жовтня та 9-10 листопада 2017 року (два модулі) у м. Львів. Захід підтримується Європейським банком реконструкції та розвитку в рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу.

Курс спеціально розроблений для жінок-підприємців і складається з двох навчальних модулей, по два дні кожен, з перервою між ними. Учасниці будуть мати час для застосування на практиці знань, отриманих під час першої сесії, і підготувати питання до другої. Відповідно, Вам не доведеться залишати свій бізнес надовго. Курс заснований на кращих міжнародних практиках, перекладених на нашу специфіку, і глибоких експертних знаннях. Курс є інтерактивним, і включає в себе практичні вправи та реальні приклади, в яких використовуються прийоми і стилі лідерства.

Цей курс допоможе Вам: • Зрозуміти на якій стадії розвитку перебуває зараз Ваш бізнес • Визначити який стиль корпоративної культури і які цінності максимально відповідають потребам Вашої організації • Поліпшити Ваші організаторські здібності • Визначити слабкі сторони менеджменту Вашого бізнесу, знайти точки поліпшення внутрішніх процесів • Знайти оптимальну організаційну структуру для свого бізнесу • Обмінятися досвідом в різних аспектах з іншими жінками-підприємцями учасницями

Матеріали тренінгового курсу розроблені компанією APPLICATIO Training & Management (Німеччина) у співпраці з CEFE (Сербія). Тренінг проведуть два досвідчених тренери, акредитовані ЄБРР. Детальніше про курс та тренерів читайте в анонсі https://goo.gl/aA2Cjw

Програма тренінгу: https://goo.gl/e4XchR

Завдяки підтримці наших донорів ви сплачуєте лише частину вартості тренінгу. Пільгова вартість чотириденного тренінгу «Від підприємця до підприємства» складає 3085 грн. У вартість тренінгу входять роздаткові навчальні матеріали, легкі сніданки, кава-паузи та обіди. Кількість місць обмежена, буде проводитись відбір учасників.

Для того, щоб зареєструватись на тренінг, необхідно до 10 жовтня включно заповнити онлайн-заявку – https://goo.gl/AETP13 .

Відібраним учасникам тренінгу буде надіслане запрошення електронною поштою. За додатковою інформацією звертайтеся на електронну пошту bsc-lviv@ppv.net.ua або телефонуйте за номером +38 067 373 59 54.
< Повернутись до списку подій
Додати
івент