Сучасні технології управління ризиками – програма kmbs [Дніпро]

12 жов 10:00 - 14 жов 18:00Як оцінити шанси управлінських рішень на успіх?

Сьогодні досвідчений керівник — це той, хто здатен правильно оцінити ризики бізнесу і вчасно уникнути їх негативних наслідків, а талановитий — той, хто скористається ризиками в потрібному для себе напрямку та зможе знайти вигоду від їх факторів.

Запрошуємо керівників Дніпра на нову програму Володимира Савчука, яка дозволить знайти найкращий спосіб управління з урахуванням вірогідностей та можливих ризиків бізнесу.

Програма відкриває можливості:

зрозуміти феномен ризик-менеджменту і його роль в збільшенні вартості бізнесу; ​оцінити перспективи бізнесу з точки зору його можливих ризиків; правильно оперувати вірогідностями, замість того, щоб користуватись лише інтуїцією; ​проаналізувати свій власний «апетит до ризиків»; осмислити, чи готова команда до ризик-менеджменту, і коли слід починати його впроваджувати.

Аудиторія програми – власники, CEO, фінансові та комерційні директори, які хочуть зменшити ризики прийняття невдалих управлінських рішень та готові зробити ризик-менеджмент частиною організаційних процесів та процесу прийняття рішень в компанії.

Автор і викладач: Володимир Савчук – викладач kmbs, професор, доктор наук, експерт зі стратегічного, фінансового, та інвестиційного менеджменту.

Вартість: 10 500 грн Дати проведення: 12-14 жовтня

Детальніше про програму: https://kmbs.ua/pur/suchasni-tehnologiyi-upravlinnya-rizikami-dnipro

Контактна особа kmbs:

Ольга Шаульська, координатор програм управлінського розвитку kmbs в Дніпрі та Одесі. 067 557 02 43, shaulskaya.olga@gmail.com
< Повернутись до списку подій
Додати
івент