Spring intensive of acting

Вт 19:00-22:00Розпочни весну з ABC Theatre! Маю спеціальну пропозицію для тебе - проведи один весняний день у театрі!

Як це? Вибираємо вільний день, і будемо з тобою освоювати акторську майстерність для особистого розвитку: почнемо з тіла і голосу. Всі техніки та вправи використовую у повсякденому житі, зокрема у професії, у спілкувані та творчості. Будемо вчитись виражати внутрішній світ через пластику та звук, розвивати харизму та виходити за власні рамки. Порося, жабеня чи шпрот - роль обирати тобі)) Це буде один з найяскравіших днів, і вже як по-старому не буде ніколи. З одного боку це надихає, а з іншого лякає - переможця обирати тобі! За деталями пиши або дзвони)

Завдання ( вміти): - керувати власним тілом ( поза, жести, міміка) та розвинути природню пластику через знятя фізичних зажимів. - керувати власним голосом ( гучність, потужність, дикція і тд) та чітко та лаконічно формувати думки, та їх доносити до оточуючих. - вираження вдасної харизми під час спілкування перед публікою та у будь-якій комунікації.

Формат: практичний тренінг ( 8 годин) + індивідуальний супровід ( 2 місяці) К-сть уч: 3-4 особи. Варість: 2500 грн/ курс + бонус інд. програма Необхідно: змінний одяг та взуття ( футболка чи светр, лосіни або спортивні штани), пляшка води, блокнот та ручка.

Програма: Частина 1: Сценічна пластика. Тіло. • Психофізика. Пози. Жести. Міміка. • М’язові затиски. Напруження. Розслаблення. • Свобода тіла. Гнучкість. Пластичність.

Частина 2: Сценічна мова. Голос • Властивості голосу. Артикуляція. Дикція. • Дихання. Орфоепія.Інтонація. • Ораторство. Імпровізація.

Частина 3: Акторська майстерність. Спілкування. • Взаємодія. Довіра. Партнер. • Емоції. Управління. Вираження. • Художній образ.Робота з аудиторією..

Очікуваний результат після тренінгу: - «Звільнення» власного голосу ( робота з звучністю, гнучкістю, об'ємом голосу, розвитком дихання, чіткістю і ясністю вимови (дикцією), інтонаційною виразністю). - Подолання хвилювання під час публічного виступу. - Вміння чітко та лаконічно формувати свої думки, і доносити їх до оточуючих. - Вільно та невимушено вести комунікацію з слухачами для того, щоб досягнути бажаного результату під час виступу чи переговорів. - Вдосконалення словесної імпровізації та вміння виражати емоції під час спітчів. - Почуття сценічної свободи: керувати власним тілом – міміка, пози, жести.

Тренер: Ярина Геречка - засновниця театрального центру «ABC…Theatre», тренер з акторської майстерності у "Fest Republic", "Concencia", "LFW", "Bravo-models" і тд.

Театр - це найкращий способ, щоб почати роботу над собою сьогодні!
< Повернутись до списку подій
Додати
івент