PlasTalks: Навички майбутнього #1. Дизайн-мислення

Вт 19:00-20:30PlasTalks: Навички майбутнього - це зустрічі із яскравими особистостями, фахівцями своєї справи, які готові до діалогу і пошуку спільних відповідей. Разом із вами дізнаємося про те, "як не стати непотрібною людиною в майбутньому".

Тема #1 Життєзарадність: дизайн-мислення як метод розв'язання комплексних задач

Будемо говорити про: - Методологію дизайн-мислення (Design Thinking); - Як за допомогою дизайн-мислення Apple, Google, Coca-Cola, SAP, IBM і багато інших корпорацій розвивають навички дизайн-мисленя і досягають проривних результатів; - Як знаходити рішення у ситуації, коли ти ще не до кінця розумієш умови.

Спікер: Anastasia Tumanova — командний коуч, магістр з інновацій та підприємництва Lviv Business School (LvBS); консультант з розробки інноваційних продуктів компанії Yes&Design; сертифікований консультант з організаційного розвитку. У минулому — керівник лабораторії дизайн-мислення компанії Softjourn, Inc. та керівник по роботі з бізнес-партнерами Платформи “Тепле Місто".

Умови участі: Знання та натхнення "за ціною тістечка та кави" - 50 грн за умови онлайн-оплати (реквізити ви отримаєте на е-мейл після реєстрації), 100 грн при вході на подію. Реєстрація (обов'язково): goo.gl/forms/UlCj1Pwdebmkdunn2

Почитати та трохи розібратися у дизайн-мисленні перед зустріччю: bydesign.platfor.ma
< Повернутись до списку подій
Додати
івент