Open Data Challenge Grand Launch

Вт 18:00-20:00Найбільш масштабний національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge знову стартує в Україні! Призовий фонд: 2,5 млн грн.

“З чого почати свій проект? Як залучити фінансування? Як монетизувати свою ідею? Де знайти дані?” - ці питання неодноразово виникають у командах стартапів. А ми маємо відповідь - взяти участь в Open Data Challenge. Конкурс покликаний залучити розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

В рамках Open Data Challenge ми шукатимемо та розвиватимемо інноваційні проекти, що матимуть суспільне значення та фантастичний бізнес потенціал. Адже відкриті дані мають економічну цінність, коли на основі них створюються продукти або сервіси, що допомагають вирішувати повсякденні проблеми.

Подавайся на конкурс та позмагайся за можливість отримати інвестиції та експертну підтримку найкращих міжнародних спеціалістів з відкритих даних для реалізації твого проекту. Призовий фонд конкурсу: 2 500 000 гривень.

Запрошуємо на Grand Launch другого циклу Open Data Challenge 13 лютого 2018, де ми розповімо про формат, умови конкурсу та вимоги до проектів, а також познайомимо вас із переможцями минулого циклу конкурсу, які поділяться безцінними інсайтами.

Реєстрація обов'язкова за посиланням: https://goo.gl/forms/rfuTdAHYRkTHRWHC2

Слідкуйте за оновленнями щодо спікерів на сторінці події!

Open Data Challenge – це міжнародний формат конкурсу для проектів на основі відкритих даних, створений Open Data Institute (Лондон), провідною міжнародною інституцією, що займається пропагуванням відкритих даних у світі. Проект вперше масштабно стартував в Україні в 2017 році, зібравши понад 170 заявок з усієї України, з яких було відібрано 10 фіналістів, та після інкубаційної програми – обрано 3 переможця, які розділили призовий фонд 1,5 млн грн.

Open Data Challenge створений в рамках проекту TAPAS Project/Прозорість та підзвітність у держуправлінні та послугах за підтримки Державне агентство з питань електронного урядування України та у партнерстві з Фонд Східна Європа та 1991 Open Data Incubator.
< Повернутись до списку подій
Додати
івент