Олімпіада з кількісних методів в економіці - KSE BrainChamp

Чт 17:00-18:00Якщо ви цікавитесь економікою, маєте ґрунтовну підготовку з математики та прагнете знайти практичне застосування своїм знанням, спробуйте свої сили у Всеукраїнській олімпіаді з кількісних методів в економіці – KSE BrainСhamp.

Як проходитиме олімпіада KSE BrainChamp?

Перший тур пройде онлайн на сайті http://olympiad.kse.org.ua/ 7 грудня о 17 годині. Завдання будуть у формі тестів з варіантами відповідей, на вирішення буде 60 хвилин. Переможці першого туру будуть запрошені на фінальний тур, який відбудеться 15 грудня у Київській школі економіки. Організатори покривають витрати на проїзд для студентів з інших міст. Переможці другого туру будуть оголошені того ж дня під час Дня відкритих дверей.

Хто може взяти участь?

До участі запрошуються студенти університетів та випускники 2016-17 рр. Змагання буде цікаве студентам економічних, фінансових, математичних та інженерних напрямків навчання, які цікавляться сучасними аналітичними методами вирішення задач у сфері економіки. Студенти KSE не можуть брати участь у KSE BrainChamp.

Як взяти участь?

Зареєструватися на сторінці - http://olympiad.kse.org.ua/. За посиланням ви можете ознайомитися з правилами участі у KSE BrainChamp та з прикладами завдань. 7 грудня о 17 годині вирішити завдання. 8 грудня будуть оприлюднені результати першого туру. Переможці будуть запрошені на фінал, який пройде 15 грудня у Київській школі економіки.

Для участі в KSE BrainChamp обов’язково зареєструватися за посиланням - http://olympiad.kse.org.ua/

На учасників чекають цінні призи та можливість здобуття найкращої економічної освіти в Україні.
< Повернутись до списку подій
Додати
івент