Мистецький колаж "Лабіринт із криги та вогню" до річниці Майдану

Ср 18:30-21:0022 листопада о 18.30 Мистецький колаж "Лабіринт із криги та вогню" фотопроект "Human Factor. Last Edition" (вибране) до річниці Революції Гідності у Центрі Курбаса

У програмі сценічні читання фрагментів актуальних п’єс, співана поезія в авторському виконанні Нелі Франчук (вокал, гітара) і Григорія Лук’яненка (гітара), Імпровізація скрипаля Олександра Шевченка допрем'єрний показ ігрових фільмів молодих кінематографістів "EGO FILM GROUP": "Слово" Ігоря Висневського, "Тримай мене" Дарії Дишкант, "Легенда про госпітальєрів" Маркіяна Мірошниченка.

П'єси: "Каштан і Конвалія" Олега Миколайчука, "Вой немой волчицы" Оксани Танюк, "П'єса, або Сни мексиканського метелика" Лариси Паріс, "OTVETKA@UA" Неди Нежданої.

У сценічних читаннях беруть участь актори Анастасія Губанова, Уляна Ліб, Юрій Яценко та автори п'єс.

18:30 Відкриття фотопроекту "Human Factor. Last Edition"(вибране) має нагадати про те, хто зробив Революцію та можливість змін у країні. Прості Люди з цих фото. Люди з Гідністю. Які дали цей шанс на зміни і Вам.

Ці фотографії були на барикадах Євромайдану – перші примірники згоріли у дні штурмів, деякі ж були пошматовані беркутівцями. Так завершилися три хвилі цієї виставки.

Подальші хвилі – хвилі пам’яті. Ми хочемо нагадати - як це було. Ми знаємо, що справжні учасники тих подій не потребують додаткових споминів - ті дні у багатьох досі перед очима. Як і обличчя тих, кого ми називаємо Небесною Сотнею.

Ми пам’ятаємо, що чимало з причетних до диктаторських голосувань 16 січня 2014 року досі відсиджуються у парламенті, зайшовши туди знову вже після Революції Гідності.

Ми пам’ятаємо різко змінений вектор країни – наслідком чого було непідписання Угоди про асоціацію із ЄС. Ми пам’ятаємо ніч побиття студентів з 29 на 30 листопада, криваве 1 грудня, ніч штурму з 10 на 11 грудня, парламентський диктаторський день 16 січня і як наслідок – Вогнехрещу з коктейлями Молотова, перші смерті 22 січня і апогей 18-20 лютого, дні Небесної Сотні.

Ми пам’ятаємо, як збиралися депутати на засідання 20 лютого – і як шукали голоси для екстрених рішень. Ми хочемо, щоб усе це пам`ятали і Ви. Серед авторів виставки – також загиблі на фронті фотокореспонденти Віктор Гурняк (жовтень 2014) та Сергій Ніколаєв (лютий 2015). Ці фото виставлялися в багатьох містах України. Також у Німеччині, Франції, Люксембурзі, Польщі. Human Factor. Last Edition у Facebook https://www.facebook.com/search/top/?q=human+factor.+last+edition Вхід вільний. Для зображення події використано світлину фотографа Макса Левіна з фотопроекту "HUMAN FACTOR LAST EDITION" https://www.facebook.com/humanfactor.lastedition/

Адреса: Київ, Володимирська, 23В Для контактів: 097 249 0860, 050 3852758 kurbas.org.ua
< Повернутись до списку подій
Додати
івент