МетроКвест #2. Початок підземки

Пт 12:00-15:00Чи знаєте ви, що вперше патент на метрополітен отримало місто Лондон ще в далекому 1863 р.? У Києві ж ідея підземної залізниці вперше виникла теж у 19 ст, але не дійшла до втілення через банальний страх чиновників перед невідомим.

Цікаво, що Київський метрополітен став дипломною роботою студента інституту інженерів В. Папазова за 1936 рік. І лише в 1960 році було відкрито 5 перших станцій червоної гілки, що починалися від експериментальної станції Дніпро і тяглися до Вокзальної - всього 5 км. Це лише крихта інформації про величезну на сьогодні підземну систему метро, а скільки ще є маловідомих фактів і загадок!

Під час будівництва перших станцій метро в Києві онуку студента Папазова дуже хотілося залишити пам’ять про свого діда, тож він сховав для нащадків декілька таємних літер. А через двадцять років ці таємні знаки були знайдені, розшифровані, і по результатам була складена карта і короткий опис. І зараз ми спробуємо пройти слідами великого ідейника! Реєструйтесь грати в «МетроКвест. Початок підземки» та дізнайтесь силу-силенну цікавих історій найзручнішого транспорту в Києві!

Коли: 9 квітня, 12:00. Старт: парк Тараса Шевченка (біля пам'ятника Кобзарю).

Вартість: 150 грн з особи або 250 грн на двох, діти шкільного віку - 50 грн, діти дошкільного віку - БЕЗКОШТОВНО!

Що потрібно, щоб прийняти участь в квесті: ● зібрати команду з 2-7 осіб. Якщо у вас немає команди - реєструйтесь, а ми зберемо команду для вас :) ● заповнити реєстраційну анкету за посиланням: https://goo.gl/zFkzyM ● прийти грати в квест в доброму гуморі :)

Усі завдання виконуються в підземці метрополітену. Тривалість квесту - 2-3 години + нагородження команд.

Залишились питання, телефонуй: 093-128-4-128 Реєстрація тут: https://goo.gl/zFkzyM

Чекаємо на вас!
< Повернутись до списку подій
Додати
івент