Майстер-клас від EQBootCamp. Місія або "Щоб що я?"

Чт 19:00-21:30З кожним трапляється, що у нас перестають "горіти" очі, немає енергії, немає легкості, немає натхнення... І ніби в житті у нас є все для "успішного" життя. Квартири, будинки, машини, бізнеси... І зі сторони іншим здається, що ми маємо бути задоволені.. І все ж, глибоко всередині ми відчуваємо, що чогось бракує. Чогось справді важливого. Тоді виникає питання "ЩОБ ЩО?". Для чого я? Що мені справді важливо в житті? Куди я біжу? Чи маю і чи розумію я свою місію?

Знайшовши відповіді на ці питання, стає все прозоро. З’являється більше енергії, легкості та задоволення. Про це ми багато говоримо на EQ BootCamp (http://allinsol.com/eqbootcamp/). А щоб надихнути якомога більше людей замислюватись над цими питаннями, ми проводимо Дні відкритих дверей та майстер класи від EQ BootCamp.

Під час зустрічі ви: - Заміряєте рівень реалізації в кожній зі сфер життя. Теорія 10 виборів. - Зрозумієте, як не втрачати енергію. Визначення свого і не свого. - Пропишете робочу версію власної місії. - Дізнаєтесь як EQ BootCamp for leaders (http://allinsol.com/eqbootcamp/) допоможе заглибитися в суть цих питань.

Для кого буде максимально корисно відвідати майстер клас: 1. Бізнесменам 2. Топ і мідл менеджерам 3. Людям, яких цікавить участь в EQBootCamp (http://allinsol.com/eqbootcamp/) 4. Людям, яким важливо, щоб очі горіли.

Вартість майстер-класу – 200 грн (організаційний збір)

Хто проводить: Юрій Пословський Головний ідеолог і mission-коуч EQ BootCamp Менеджер Першої Української Академії Лідерства (2016 р.)

Залишайте заявку на участь, щоб зрозуміти, де живе саме ваше натхнення : https://allinsol.typeform.com/to/m2zkBI
< Повернутись до списку подій
Додати
івент