Лекція Поєднання технологій з архітектурою та дизайном

Вт 18:00-20:00💬Запрошуємо на лекцію 13 лютого о 18:00 «Поєднання технологій з архітектурою та дизайном для створення міста майбутнього» від Аліси Баньковської – архітектора-дизайнера.

Зміст лекції: 4 індустріальна революція: які зміни і можливості вона несе? Урбанізація і розвиток міст: Smart City Синхронізація технологій з архітектурою та природою: кейси в світі Розумні вуличні меблі, розумне освітлення та інтерактивні об'єкти Які наразі існують проекти для покращення благоустрою Києва Як долучитися до цих змін

💬Про спікера: Alissa Ban'kovskaya - засновниця проекту "Синхро-простір" - інкубатору інноваційних об'єктів для благоустрою міського середовища. CEO та головний архітектор проектів Майстерні Дизайну Аліси Баньковської . Арт-куратор громадської організації "Парк Наталка". Викладач кафедри дизайну КДІДПМіД ім. М. Бойчука.

✍️Реєстрація за посиланням: https://goo.gl/U9TqsX Лекція буде корисною для дизайнерів, архітекторів, ІТ- спеціалістів та інженерів, а також для всіх, хто зацікавлених у цій тематиці. Чекаємо на вас!

Місце проведення: 13 лютого о 18.00 Бібліотека КПІ, 12 зал (6 поверх).
< Повернутись до списку подій
Додати
івент