Лагідна. Головна прем'єра фільму

Чт 19:30-23:30Компанія KINOVE представляє фільм відомого українського кінорежисера Сергія Лозниці «Лагідна». Гостем прем'єри в Києві 12 жовтня стане сам режисер!

Фільм є копродукцією Франції, Німеччини, Нідерландів, Литви та України. Сценарій стрічки написаний за мотивами однойменного оповідання Федора Достоєвського. Світова прем'єра картини відбулася в основному конкурсі 70-го Каннського міжнародного кінофестивалю, а українському глядачу фільм був представлений в рамках 8-го ОМКФ.

За сюжетом, жінка живе сама в російській глибинці та одного дня вона одержує посилку, надіслану її ув’язненому чоловікові, з позначкою «повернути відправнику». Шокованій та збентеженій жінці нічого не лишається, крім як поїхати до в’язниці, що розташована у віддаленому регіоні країни, аби дістати пояснення. Так починається історія боротьби проти непроникної фортеці, тюрми, де сили соціального зла трудяться без упину. Хоробро зустрічаючи насильство та приниження, постаючи перед лицем противників, героїня рушає на сліпі пошуки справедливості.

Подія відбудеться 12 жовтня в кінотеатрі «Оскар» (ТРЦ Gulliver). Вечірка стартує о 19:30, на гостей чекатиме welcome-drink, а кінопоказ розпочнеться о 20:10.

Квитки за цим посиланням: https://bilet.vkino.com.ua/showtime/?theater=gulliver&showtime=52293&agent=oskar
< Повернутись до списку подій
Додати
івент