Купання в звуках Гонгів. Київ.

Вт 19:30-21:30В перший місяць весни відбудеться український тур "Купання в звуках Гонгів!". Київ, Житомир, Рівне, Львів.

Купання в звуках Гонгів: ✔️Розкіш, побути з Собою і розслабитися в звучанні дивовижних Гонгів ✔️відпустити втому та заспокоїтись ✔️перезавантажитись і зняти стрес та напругу ✔️почути звучання співаючих чаш, Гонгів, дзвіночків та інших інструментів колекції майстра Андреюса Сутугінаса ✔️насолоджуватися концертом лежачи ✔️ніжна терапія за допомогою звуку та вібрації ✔️час для Себе.

Гонг-Майстер Андреюс Сутугінас (Литва). Доктор Холістичної медицини, звукотерапевт із 19-річним додсвідом. Купання в звуках Гонгів - концерт медитація, терапія звуком, поле можливостей. Під час концерту звучать інструменти із колекції Майстра - симфонічні та планетарні Гонги, співаючі тибетські та кришталеві чаші, тінькші (дзвіночки), сопілки, шруті (фісгармонія), окарини, сансули, оушендрам, Конх (велетенська раковина) та ін.

Концерт можна слухати у будь який зручний спосіб, проте учасники зазвичай розсташовуються лежачи. З собою необхідно мати килимок для йоги або каремат та плед чи спальний мішок.

Деталі, реєстрація: Кучерук Тетяна 066 368 2 478, Басараб Катерина 067 629 0 888

Варість участі - 400 грн (кількість місць обмежена) Реєстрація: оплата на картку ПриватБанк 4149 4393 9190 5407 Кучерук Тетяна підтвердження смс на номер 066 368 2 478 (вказати прізвище, ім`я, суму оплати та МІСТО)
< Повернутись до списку подій
Додати
івент