Концерт Мамахохотала у Луцьку - 16 квітня о 19:00

Пн 19:00-22:00Студія «Мамахохотала» збирає свої валізи і… Вирушає у великий концертний тур по містах України: Суми, Запоріжжя, Кам’янське (Дніпродзержинськ), Полтава, Кременчук, Харків, Одеса, Луцьк, Ковель, Трускавець, Львів та Тернопіль…

Ще в 2012 р зібрався колектив, який любив гумор у всіх його проявах. Жарти накопичувалися, команда збільшувалася, потрібно було йти далі. І зародилася ідея перетворити загальне захоплення у щось більше.

Так з’явилася студія «Мамахохотала», яка моментально підкорила українську аудиторію. Сьогодні вони представляють вже 9-й сезон свого гумористичного шоу на телеканалі НЛО TV і завоювали репутацію визнаних кумирів молоді. Роки у телеекранів і мільйони переглядів на YouTube ніколи не замінять один перегляд тет-а-тет. Тому відривайся від дивана і екрану – приходь на новий концерт студії «Мамахохотала».

Що чекає на тебе? Non-stop мікс жартів, мініатюр і номерів, які у твоєму місті, які ти побачиш і почуєш вперше.

СМІШНО І ОФІГЕННО! ЗУХВАЛО і ЗЛОБОДЕННО!! Безбашено… і майже завжди інтелігентно…

А на десерт – актуальні жарти про твоє місто. І, звичайно ж, після концерту зможеш для свого Instagram зробити фото з улюбленими акторами і взяти у них автографи.

ТОМУ, ДОСИТЬ УЖЕ ЧИТАТИ ЗБИРАЙ ДРУЗІВ ТА ПРИХОДЬ РОЗВАЖАТИСЬ!
< Повернутись до списку подій
Додати
івент