Кар’єра Business Analyst в ІТ

Вт 20:00-22:00Івент пройде у форматі дискусійної панелі, де ми розберемо такі питання:

✅ Подискутуємо щодо карти кар’єрного розвитку для BA спеціалістів від junior/middle до топ-менеджмент позицій в ІТ.

✅ З’ясуємо у наших спікерів, які знання, навички, досвід цінуються на кожному рівні кар`єри ВА. Як і де найшвидше цей весь багаж знань зібрати?

✅ Наші спікери поділяться думками щодо того, які зараз з’являються нові тренди, за якими потрібно встигати ВА в провідних ІТ компаніях.

✅ Який негативний досвід на посаді аналітика пережили наші спікери і чого на ньому навчились?

✅ Business Analyst vs Product Manager. Взаємодія між ВА та РМ на практиці та у якому випадку їх обов`язки поєднуються.

✅ Як стати партнером для клієнта та особливості налагодження комунікації на різних рівнях (з Рroject Manager, Product Manager, Delivery Manager).

✅ Будучи вже на топових ВА позиціях у великих ІТ компаніях, наші спікери проаналізують за рахунок чого, яких дій і досягнень їх кар’єра склалась так швидко і які кар’єрні цілі вони ставлять перед собою зараз.

Цільова аудиторія івенту: middle/senior BA-спеціалісти, які хочуть будувати кар`єру і зацікавлені як в аутсорсингових компаніях так і в продуктових.

Кожен учасник заходу матиме змогу запитати спікерів їх думки чи поради щодо власної конкретної ситуації пов’язаної з розвитком кар’єри ВА.

У ролі спікерів запрошуємо професіоналів, які досягнули найвищих посад та вже керують цілими аналітичними департаментами в своїх компаніях. 😎 Будемо протягом тижня анонсувати опис їх досвіду на сторінці івенту.

☑️ Захід відбудеться в івент залі компанії Terrasoft (пр-т. Валерія Лобановського, 115-А, Київ, 03118) ☑️ Дата: 13.02.18 ☑️ Час: 20:00 - 22:00 + нетворкінг)

Вартість: ✅ 23 січня - 8 лютого включно = 200 грн. ✅ 9 лютого - 13 лютого включно = 250 грн. ✅ В день івенту 13 лютого ви можете оплатити захід готівкою на місці, вартість 250 грн.

Реєстрація та оплата знаходиться за посиланням: https://tickerry.com/event/karyera-business-analyst-v-it/

Чекатимемо вас у гості 13-го лютого) Приходьте з каверзними питаннями, що вас турбують! Спробуємо розкласти все по поличках)
< Повернутись до списку подій
Додати
івент