Інноваційні напрямки розвитку провідного агрохолдингу

Чт 19:00-21:00Шановні колеги! Запрошуємо вас відвідати круглий стіл, організований Ukrainian Food Valley та Kyiv-Mohyla Business School [kmbs] за участі Radar Tech, Agrohub та МХП, де ми разом подискутуємо про важливість інновацій для великих агровиробників. Засновники проекту «MHP accelerator» розкажуть про причини створення проекту та нещодавно оголошений конкурс стартапів.

У вас буде можливість: - Познайомитись з найбільш популярними напрямками MHP accelerator та можливостями програми. - розглянути інноваційні кейси відповідно до напрямків адженди. - поринути в екосистему, яка сприяє реалізації ідей, росту і розвитку українського агросектору і економіки в цілому - запропонувати свої варіанти вирішення пріорітетних задач.

Програма MHP accelerator націлена на пошук, реалізацію і інтеграцію стартапів в сфері агробізнесу. З усіх поданих на конкурс заявок журі проекту вибере 10 учасників, які пройдуть 3-місячний курс навчання у експертів агро-, бізнес- і стартап-галузі. Найбільш сильні команди зможуть провести пілотні проекти і перевірити гіпотези на базі МХП, отримають доступ до ресурсів, корпоративної експертизі і менторську підтримку від провідних фахівців холдингу.

Можливо саме ваша ідея або проект отримає комерційний запуск в партнерстві з агрохолдингом МХП і зможете поборотися за головний приз на подальший розвиток свого рішення.

Наші спікери: Yulia Poroshenko - засновник Agrohub, співзасновник Radar Tech Bratanich Andrii - директор департаменту інформаційних технологій МХП Сергій Іванов - заступник голови правління з комерції та маркетингу

Участь вільна за умови попередньої реєстрації – Вільних місць, на жаль, не залишилось. Дякуємо, що ви з нами!
Робоча мова – українська, російська.
< Повернутись до списку подій
Додати
івент