Форум "Вигоди від інтеграції з ЄС для підприємств Сумщини"

Чт 09:00-16:00Четвер, 7 грудня 2017:

Форум "Вигоди від Європейської інтеграції (зокрема від Асоціації Україна-ЄС) для підприємств та організацій Сумської області" є черговим заходом від Центру підтримки бізнесу м. Суми, який покликаний надати новий імпульс в діяльності малого та середнього бізнесу в Сумському регіоні у напрямку його інтеграції в Європейський бізнес-простір.

До участі запрошуються представники малого та середнього бізнесу, громадських організацій, освітніх інституцій, державних органів влади та преси.

Захід підтримується Європейским Банком Реконструкції та Розвитку в рамках ініціативи "EU4Business" Європейського Союзу.

Програма Форуму складається з двох частин:

Перша частина - виступи експертів (як теоретиків так і практиків) щодо можливостей фінансової та консультаційної підтримки для бізнесу в рамках імплементації Угоди про Асоціації з ЄС, захисту інтересів українського бізнесу в питаннях торгівлі з ЄС, можливостей пошуку нових ринків збуту та бізнес-партнерів в Європейському Союзі тощо.

Друга частина - спілкування учасників Форуму та експертів у форматі OPEN SPACE щодо переваг та перешкод у співпраці підприємств Сумської області з партнерами з Європейського Союзу.

Форум відбудеться 7 грудня 2017 з 9:00 до 16:00 у Конгрес-центр СумДУ (м.Суми, вул. Покровська, 9/1), для зареєстрованих учасників передбачені інформаційні матеріали, кава-брейки та обід.

Запланована кількість учасників форуму 60 чоловік. Участь у Форумі безкоштовна за умови обов'язкової попередньої реєстрації за посиланням: https://form.jotformeu.com/73204759358363

Дедлайн подачі заявки: 5 грудня 2017
< Повернутись до списку подій
Додати
івент