ФОРУМ "Системи управління бюджетними установами"

Чт 09:00-19:00Державне агентство з питань електронного урядування України спільно з провідними українськими розробниками та постачальниками запрошує Вас взяти участь у дискусійно-практичному Форумі «Вітчизняні системи управління бюджетними установами. Напрямки розвитку», який відбудеться 7 грудня 2017 року в приміщенні конференц-зали по вулиці Ділова, 24, м. Київ (1 поверх).

Це практичний майданчик для ефективного діалогу держави та бізнесу з питань реформування державного сектору за допомогою сучасних інформаційних технологій в сфері управління та обліку. Метою Форуму є стимулювання впровадження саме вітчизняного програмного забезпечення (операційних систем, програм бухгалтерського обліку, документообігу тощо) для потреб органів державної влади та місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій. Запрошені компанії – інформаційні партнери, що братимуть участь у Форумі: ISpro, IT-Enterprise, SAP Ukraine, Apex Rest, Интеллект-Сервис, SMART business, BDO Ukraine, Oracle.

До участі запрошуються: • Керівники фінансових (бухгалтерських) департаментів державних органів. • Керівники відділі кадрів та департаментів управління персоналом. • Керівники державних агенцій з проведення реформ, керівники департаментів Міністерства фінансів та Державної казначейської служби України. • Представники управлінь та департаментів державних органів та інституцій в галузі фінансів, управління кадрами тощо. • Власники та топ-менеджери IT-компаній, авторитетні експерти ІТ-індустрії від компаній, представники компаній-розробників ІТ-рішень. • Лідери думок (державні діячі, публічні особи, фахові оглядачі). • Представники профільних ЗМІ та загальнонаціональних ЗМІ, оглядачі економічних видань, журналісти, які працюють в тематиці економіки та реформ України. • Представники міжнародних консалтингових та аудиторських компаній, представники міжнародних фінансових організацій.

Для представників державного сектору (кадри, бухоблік, фінуправління, ІТ) участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації за посиланням: https://goo.gl/forms/kZ1ewAXuuUxBeA9G2 або за телефоном: 0956621991.

Для преси потрібна акредитація
< Повернутись до списку подій
Додати
івент