Едмон Ростан і світове мистецтво

Пн 16:00-19:0016 квітня 2018 року о 16:00 відділ мистецтв Публічної бібліотеки ім. Лесі Українки спільно з Театральною майстернею Миколи Рушковського проведе відкриття виставки "Едмон Ростан і світове мистецтво" з нагоди 150-річчя від дня народження Едмона Ростана.

Едмо́н Роста́н — французький поет і драматург, член Французької академії, командор Ордену Почесного легіону. Найвизначніший здобуток Едмона Ростана — п'єса «Сірано де Бержерак», вперше поставлена в 1897.

«У гостинному домі батьків майбутнього поета часто збиралися представники місцевої інтелігенції. Тут бували відомі поети Містраль і Обанель, які мріяли про відродження стародавньої провансальської культури. В будинку Ростана постійно виникали суперечки про літературу Прованса, про Джауфре Рюделя і Бертрана де Борна, легендарних поетів трубадурів XII століття. Але на книжковій полиці маленького Едмона, поряд з виданнями віршів та біографій трубадурів, скоро з'явилися тома Віктора Гюго та інших французьких романтиків. Дуже уважно і схвильовано читав він їхні п'єси.» А.Михайлів

Куратор виставки Заслужений діяч мистецтв України, завідувач відділу літератури з питань мистецтв Леонід Семенович Криворучко.

Згодом буде оголошена детальна програма заходу щодо відкриття виставки
< Повернутись до списку подій
Додати
івент