Домагання та флірт: де межа?

Вт 19:30-21:30Останнім часом не вщухають суперечки щодо визначення різниці між сексуальним домаганням та фліртом, як частини біологічних взаємин між чоловіком та жінкою. Саме сьогодні, після сексуального скандалу за участі голівудських зірок, початку публічної кампанії #metoo та відкритого листа Катрін Деньов на захист «права на флірт», світ занурився у обговорення прикладів подібної поведінки (позитивних чи негативних). І це змусило багатьох замислитися на тим, у наскільки домагання відрізняється від флірту і, де проходить межа між цими поняттями?

«Ми відстоюємо право на флірт, яке необхідно для сексуальної свободи» - пише у своєму листі Катрін Деньов, - а сексуальний порив - частина природного процесу взаємовідносин між чоловіком і жінкою ». Але багато людей, особливо у фемінистичному колі, обурені цією позицією та не сприймають такий підхід. Чому?

Під час нашого public talk за участі відомих спікерів - письменниці та правозахісниці Larysa Denysenko та психотерапевта Виктор Гречановский ми спробуємо відповісти на багато актуальних та суперечливих запитань серед яких:

• Що таке «сексуальний порив» і чи є межа цього прояву? • Чи можна розглядати будь-які пропозиції сексуального характеру проявом домагання, непристойною поведінкою та порушенням норм або є певна градація подібного? • Чи повинні існувати в кінематографі та мас-медіа обмеження пов'язані з показом сексуальних сцен? • Чи може бути універсльний підхід до цієї проблеми з боку чоловіків та жінок? • Як подібні види поведінки інтерпретуються в українському суспільстві зараз?

СПІКЕРИ: Larysa Denysenko - письменниця, феміністка, правозахисниця (спеціалізація - допомога потерпілим від домашнього насильства та ювенальна юстиція), ведуча програм на Громадське радіо.
// Погляди: Лариса вважає, " ...що лист К.Деньов спрацював, як ілюстрація достатньо огидного іміджевого, кіноштампа про брехливе трактування доступності/сексуальної розкутості французьких жінок..».

Виктор Гречановский - психолог та лікар – психотерапевт, кандидат медичних наук, фахівець з питань відносин, засновник центру psychotherapy.ua, автор та ведучий навчальних психотерапевтичних програм. // Погляди: Віктор вважає "...що питання нормальності у людській сексуальності та психології радикально переглянуті за останні десятиліття і ми знаходимося в історичному відрізку "між" й найближчі роки нас чекають ще більш радикальні зміни».

Ведучі: Misha Feldman - автор та засновник Вільна Академія Змін Vira Stadnyk - журналіст, автор багатьох публікацій на тему проблем сучасного суспільства.

// Обов'язкова реєстрація на подію: https://goo.gl/EAGrgf

КВИТКИ // 1 квиток: 300 грн. на місці події ЗНИЖКИ // Пенсіонери та студенти на місці події:150 грн.

З усіх питань (у тому числі журналістів) телефонуйте нам за номером: +38 (097) 494-1859

Долучайтесь! Знання Завжди Доречні
< Повернутись до списку подій
Додати
івент