Business Women Talk 13.02

Вт 18:30-21:30Business Women Talk 13 лютого 2018

Business Women Talk – це проект Спілки українських підприємців, спрямований на розвиток жіночого підприємництва. Це зустрічі з жінками – засновницями успішних бізнес-проектів або керівниками великих компаній, які діляться власними історіями бізнес- та кар’єрного становлення, росту та успіху. Це відверті та щирі розмови про те: як реалізувати свій потенціал у бізнесі, кар’єрі, громадській діяльності; як поєднувати кар’єру, бізнес та родинне коло; про «жіночий стиль» у бізнесі та управлінні; чи застосовуються менеджерські якості та принципи у проекті «Сім’я»; як залишатися жіночною та гармонійною у конкурентному середовищі; як знайти своє джерело енергії при активній життєвій позиції та у динамічному графіку.

Власними відповідями на ці питання поділяться чарівні та активні жінки: Юлія Алексєєва - засновниця та власниця оператора розкішного туризму ZABUGOR.COM (входить у топ-3 у сегменті), лектор школи власників бізнесу Vysotsky Consulting, експерт Верховної Ради (по туризму), автор консалтингового проекту STRATEGISTA, мама 3-х дочок. Ірина Хазіна - директор OMAKS International виробник відомого жінкам бренду ТМ Интуиция –жіночі капронові колготи та шкарпетки, фабрика під Києвом, яка виробляє 1 млн пар жіночих капронових колготок в місяць та 30 000 пар колгот і шкарпеток щодня, для всієї України та за кордон. Більше 15 років успішно очолює компанію (понад 200 працівників та спеціалістів),щаслива дружина і мати. Інна Катющенко - досвідчений керівник та співвласниця великого медіа-холдінгу Edipresse Ukraine (Эдипресс Украина), засновниця благодійного фонду «Единственная», співзасновниця та арт-директор модного бренду Couture de Fleur. Fashion and Art. «Едіпресс Україна» є організатором таких церемоній як «Viva! Найкрасивіші» та «Жінка України».

Спікери розкажуть про історії власного кар’єрного становлення та розвитку бізнес-проекту, поділяться власними секретами поєднання успішності у справі та особистого щастя.

Приходьте, щоб надихнутися на нові звершення та перемоги!

Дата заходу – 13 лютого 2018 (вівторок) Час проведення – 19.00 – 21.00, реєстрація 18.30-19.00 Місце проведення – ПеремогаSpace (бул. Т. Шевченка, 62, 4 поверх) Організатор – СУП Спілка українських підприємців Дізнайтесь більше про нас та приєднуйтесь до нашої спільноти http://sup.org.ua/

Вартість участі – 350 грн (для учасників СУП – 50 % знижка, вартість участі – 175 грн)

До зустрічі на заході! Квитки можна придбати за посиланням https://bwt-13feb.ticketforevent.com/
< Повернутись до списку подій
Додати
івент