Американець у Парижі — мюзикл у кіно

Ср 19:00-23:30Якщо ти солдат, а війна скінчилася, логічно стати художником. Якщо вирішив стати художником, логічно оселитися в Парижі. Якщо оселився в Парижі, логічно закохатися. Якщо вирішив закохатися, логічно закохатися в танцівницю. Якщо ви при цьому обидва герої мюзиклу, логічно, що ти теж будеш танцювати, і всі навколо будуть танцювати, співати, носити одне одного на руках і підкидати в повітря, аж доки вам не дадуть найкрутішу нагороду Tony Award.

Якщо ви — це ми, логічно, що ви випустите в прокат найкращий мюзикл, який отримав Tony Award, та ще й за мотивами фільму, який отримав Оскар. Якщо ви дівчина, логічно, що вам сподобається мюзикл про кохання у Парижі. Якщо ви легінь, логічно, що вам сподобається дівчина, яка любить кіно про кохання і Париж.

Підсумуємо. Усі закони логіки підказують, що квитки на постановку «Американця в Парижі» закінчаться швидко. Швидко як перший поцілунок. Швидко як захід сонця над Ейфелевою вежею. Ну, ви зрозуміли…

Один з найуспішніших бродвейських мюзиклів «Американець в Парижі», тільки 16 травня на великих екранах кінотеатрів України.

Кінотеатр «Україна»: goo.gl/mfXJdo (80-120 грн) Кінотеатр «Київ»: goo.gl/fgp4B5 (150 грн) «Планета Кіно»: незабаром

Музика: Джорджа Гершвіна, Слова: Айри Гершвина Лібретто: Крейга Лукаса В ролях: Ashley Andrews, Sophie Apollonia, Zoe Arshamian
< Повернутись до списку подій
Додати
івент