Амедео Модільяні в галереї на великому екрані

Вт 20:30-21:30Арт-клуб «Видиво й вино» в традиційний класичний вівторок 13.02.18 на 20:30 запрошує гостей на завжди чудове вино й перегляд галереї на великому екрані робіт італійських художників початку ХХ століття: в першу чергу, концептуального портретиста Амедео Модільяні (найтриваліша колекція картин), а також пейзажиста й портретиста доби декадансу Джовані Болдіні та живописця футуриста Умберто Боччоні. Показ відбуватиметься на великому екрані у високій візуальній якості, в супроводі класичної музики періоду творчості художників, в оточенні картин нашого видиво-простору (нагадуємо, що в Клубі діє виставка-продаж живопису, графіки й художньої фотографії) і з вином – тож, не побоїмося цього кліше – запрошуємо окунутися з головою в світ італійського мистецтва!

Корткий повчальний витяг і біографії Модільяні: «Амедео — автор 16 портретів Анни Ахматової. Вони сиділи на дерев'яних лавках у Люксембурзькому саду, бо він був бідним, і не міг заплатити за окремі стільці… Картину «Оголена, що лежить» з серії із 30 портретів у стилі ню, яку замовив його покровитель — польський поет Леопольд Зборовський, була продана за 170,4 млн. $ 9 листопада 2015 на нью-йоркському аукціоні «Крітіс»

У вівторок наша відео-програма присвячена Італії. Музика з Італії, мистецтво, мандри і вино… – нагадуємо, що в нашій винній карті є благородні напої з Італії…

Також, в цей вечір в нашій відео-програмі буде:

огляд живої експозиції фотовиставки «Крок за кроком» Валерія Бекешко (17:30-18:30); концерт піаніста й композитора Людовіка Ейнауді (18:30-20:30); галерея на великому екрані: живопис Амедео Модільяні, Джовані Болдіні й Умберто Боччоні (20:30-21:30); «відео вражаючої присутності»: піший прохід «Стежкою Богів» - вздовж узбережжя Амальфі, Італія (21:30-22:30).

Ремарка: Кожному нашому гостю, хто відмітиться в події, прокоментує і поширить її в себе на сторінці – в подарунок келих вина! Якщо коментар багатослівний – доливаєм вина більше норми)... Програма все фіксує – нашим люб’язним промоутерам просимо бармену просто сказати своє ім’я – і… келихаймося)

Усе відео – красиве й енергетичне – створює наповнену атмосферу в Клубі, але, водночас, не потребує концентрації уваги глядача: його можна з цікавістю переглядати, а можна паралельно спілкуватися з друзями чи знайомитись прямо в Клубі з однодумцями, або самотньо собі рефлексувати, спокійно смакуючи вино. Ніяких напрягаючих офіціантів, дорогих вин чи недоречної публіки – усе дуже демократично, інтелігентно й артистично.

Вхід в Арт-клуб «Видиво й вино» – депозит 50 грн. (сума, що оплачується одразу, і на яку повністю можна випити вина й закусити згідно цін меню закладу). Вартість келиха вина – 30-40 грн. (повне меню – на сторінці Клубу в ФБ в розділі «Our Story»).

Ласкаво просимо в Арт-клуб «Видиво й вино»!
< Повернутись до списку подій
Додати
івент