02.12 | Київ. теорія великого фільтра

Сб 14:00-16:00«теорія великого фільтра» – постдокументальна вистава Театру Сучасного Діалогу (м. Полтава) на Фестиваль живої історії.

Режисерка – Roza Sarkisian Драматургиня – Ирина Гарец Асистентка режисерки, звукорежисерка – Александра Волакова

Актори(-ки): Наталя Баранник (Nataly Barannyk), Анка Демчіхіна, Сергей Макаренко, Надя Миколаєнко (Nadia Mykolaienko), Настя Яковенко

Більше 80 інтерв’ю, маса написаних учасниками(-цями) ТСД монологів, статистичні дослідження, медіа-матеріали, провокації! З усього цього і складається «фільтр».

Традиційно після вистави відбудеться дискусія. Разом з глядачами ми поговоримо про те, як сучасне мистецтво може допомогти розгледіти за нав’язаним образом ворога звичайну людину, яка потребує поваги та захисту своїх прав?..навіщо ми користуємося стереотипами – це захист, чи інструмент для розпалення ворожнечі? Та як воно, бути іншим? Етнічно, політично, гендерно...

Вхід вільний.

Організатор: «Студії живої історії». Програму «Студії живої історії» реалізує ГО «Інша Освіта» в партнерстві зі Спілкою MitOst e.V. та за дружньої фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини та Фонду Роберта Боша в рамках проекту «Діалог заради змін». Подія відбувається за сприяння фонду IZOLYATSIA. Platform for Cultural Initiatives.

Інформаційні партнери: Донбасс.Реалии, Historians, Критика, Platfor.ma, StudWay.

теоріявеликогофільтра #фільтр #тсд #пф_ссу #фест #київ #livehistoryfest #живаісторія< Повернутись до списку подій
Додати
івент